Fotokopi Kiralama Fiyatları ve Sistemi

A- Kopya Başı Ücretlendirme Basit Kiralama Sistemi: Sadece Kullandığınız Kadarını Ödeyin…

Bu Kiralama Sisteminde Fotokopi Makineleri Başak Bilgisayar Tarafından, Ihtiyaçlarınıza Ve Taleplerinize Uygun Şekilde Tedarik Edilerek Belirlediğiniz Adreslere Ve Departmanlara Ücretsiz Olarak Kurulur. Makinelerin Mülkiyeti Firmamıza Aittir Anlaşma Süresince Müşterinin Kullanımına Sunulur. Sadece Çıktı Ücreti Ödemiş Olursunuz.

Yıllar Önce Ilk Kez Bizim Uyguladığımız Basit Kiralama Sistemini Sektörümüzden Bir Çok Firma Bu “Delilik” Diye Nitelendirmişti. Şu An O Firmalar Ve Yüzlercesi Bizim Açtığımız Yolu Takip Etmek Zorunda Kalmıştır. Türkiye’de, Ofis Dokümantasyonu Alanında, Sunulan Hizmet Ve Ürün Çeşitliliği Açısından Geldiğimiz Kilit Noktada Birçok Çözüm Odaklı Projenin Altına Imzamızı Atmaktan Gurur Duyuyoruz. Sayfabaşı Kopyabaşı Kiralama Sisteminde Öncü Kuruluştur.

Seçtiğiniz Paket Adedi Kadar Bedava Kopya Hakkınız Olan Sistem;

Sizden Isteğimiz Aylık Kaç Kopya Ve Çıktı Adediniz Nedir? .Kotalı Kopya Başı Ücretlendirme Sisteminde, Aylık Siyah Beyaz Ve/Veya Renkli Çıktı Adetleriniz Ortalama Olarak Belirlenerek Buna Uygun Şekilde Aylık Bir Ücretlendirme Hesaplanır Ve Bu Ücret Aylık Ödenecek Minimum Ücreti Ifade Eder. Kota Aşımları Da Belirlenen Kopya Başı Birim Maliyetten Hesaplanır.

Kota Aşımı Olması Halinde De Yıl Sonunda Yine Aşılan Adet Ile Sayfa Başı Fiyat Üzerinden Çarpılacaktır. Bu Ceza Değildir Fazla Kullanılan Sayfabaşı Farktır. Kotanıza Ulaşılmaması Durumunda Da Minimum Faturalandırma Ücretiniz Uygulanacaktır.
Bu Sistemde Aylık Ödeyeceğiniz Meblağı Önceden Net Bir Şekilde Belirleyebilirsiniz. Ayrıca Bir Kota Ifade Ettiğiniz Için Birim Başı Ücretlendirmelerde De Avantaj Sağlayabilirsiniz

Formül;

Basit Kiralamada Mantıklı Olan Adet Siyah Beyaz 2.000 A4 Ve Yukarısı Çıktı Önerimizdir.

Basit Kiralamada Mantıklı Olan Renkli Için 1.000 A4 X 1.000 A4 S/B Yukarısı Önerimizdir.

Yukarıdaki Örnekler Makine Boyutu, Makine Adedi ,Sayfa Adetleri Yükseldikçe Fiyat Düşer Veya Artar.

Aylık Adetler Daha Düşük Ise Aşağıdaki Sistemler Menfaatiniz Için Daha Uygun Olur.

Seçenek 2: Kotasız Sistem

Kotasız Sistemde Herhangi Bir Aylık Ortalama Çıktı Adedi Belirtmenize Gerek Yoktur. Bu Sistemde Başak Tarafından Tedarik Edilecek Fotokopi Makineleri Için Sabit Bir Kira Bedeli Ve Kopya Başı Aldığınız Çıktı Adedi Kadar Ücret Ödersiniz.

Formül;

Ne Kadar Çekim Yaparsanız Sadece Onu Ödersiniz.

[wpforms id=”495″ title=”true”]